Kodulehe valmistamine

Kodulehe valmistamine ettevõtte edukuse suurendamiseks

Kodulehe valmistamine

Kodulehe valmistamine on väga oluline juhul, kui soovid suurendada oma äri edu Internetis. Pöörame tähelepanu disainile ja mõtleme kaasa kuidas suurendada oma toote või teenuse müüki läbi kodulehe lahenduse. Koduleht ei ole mitte ainult Sinu ettevõtte visiitkaart, vaid ka eelkõige müügikanal olemasolevate klientide kinnistamiseks ja uute klientide leidmiseks.
Iga kodulehe valmistamise projekt sõltub kliendi ootustest ja vajadustest. Me soovime teie brändi paremini tundma õppida ja mõista teie vajadusi ning eesmärke selleks, et panna paika ajaplaan, mahuhinnangud ja projektiplaan vastavalt teie vajadustele.
Levinud on arvamus, et kodulehe valmistamine on imelihtne ja kodulehe valmistamisega saab ise hakkama, kuid üsna pea selgub, et soovitud tulemusi ei saabu. Kodulehe välimus ei jäta ettevõttest õiget muljet ja päringute hulk ei vasta ootustele. Selleks, et kodulehest saaks võimekas tööriist, peab kodulehe arendamine põhinema analüüsil ja strateegial.
Kodulehe valmistamise maksumus sõltub kodulehe keerukuse tasemest, kodulehe kujundusest ja erisoovidest mida soovitakse kodulehele.

Lahendus

Lahendus

Kodulehe valmistamine Sulle sobiliku disainiga ja soovitud funktsionaalsusega. Lisaks on lahendusel hilisem info haldamise võimalus. Sul on võimalik hiljem omalt poolt tekste, pilte jpm. lisada ning muuta. Meie poolt valmistatud koduleht on alati skaleeruv ehk sobilik ka erinevatele nutiseadmetele.

Platvorm

Platvorm

Kodulehe valmistamine WordPress platvormile on otsimootorisõbralik ehk sellel on olemas SEO valmidus. Samuti on võimalik kodulehele liidestada erinevaid lisamooduleid, kujundusi, sotsiaalmeedia vahendeid ja palju muud.

Lisateenused

Lisateenused

Pakume soovi korral ka kodulehe haldamise teenust nii meie poolt, kui ka teiste poolt loodud lahendustele. Lisaks registreerime soovi korral Sulle ka kodulehe aadressi ehk domeeni ja organiseerime lahendusele majutuse. Pakume ka disaini ja programmeerimise teenust.

Kui olete huvitatud meie poolt pakutavast lahendusest, võtke meiega ühendust pannes kirja oma soovid võimalikult täpselt ning teeme Sulle esimesel võimalusel hinnapakkumise.

Võta meiega ühendust.

Võta palun meiega ühendust, kui Sul tekkis küsimusi või soovid hinnapakkumist.