Kodulehe tegemine

Kodulehe tegemine ettevõtte edukuse suurendamiseks

Kodulehe tegemine on väga oluline juhul kui soovid suurendada oma äri edu internetis. Pöörame tähelepanu disainile ja mõtleme kaasa, kuidas suurendada oma toote või teenuse müüki läbi kodulehe lahenduse. Koduleht ei ole mitte ainult Sinu ettevõtte visiitkaart, vaid eelkõige müügikanal olemasolevate klientide kinnistamiseks ja uute klientide leidmiseks.

Lahendus

Lahendus

Kodulehe tegemine Sulle sobiliku disainiga ja soovitud funktsionaalsusega. Lisaks on lahendusel hilisem info haldamise võimalus. Sul on võimalik hiljem omalt poolt tekste, pilte jpm. lisada ning muuta. Meie poolt valmistatud koduleht on alati skaleeruv ehk sobilik ka erinevatele nutiseadmetele.

Platvorm

Platvorm

Koduleht WordPress platvormil on otsimootorisõbralik ehk sellel on olemas SEO valmidus. Samuti on võimalik kodulehele liidestada erinevaid lisamooduleid, kujundusi, sotsiaalmeedia vahendeid ja palju muud.

Lisateenused

Lisateenused

Pakume soovi korral ka kodulehe haldamise teenust nii meie poolt, kui ka teiste poolt loodud lahendustele. Lisaks registreerime soovi korral Sulle ka kodulehe aadressi ehk domeeni ja organiseerime lahendusele majutuse. Pakume ka disaini ja programmeerimise teenust.

Kui olete huvitatud meie poolt pakutavast lahendusest, võtke meiega ühendust pannes kirja oma soovid võimalikult täpselt ning teeme Sulle esimesel võimalusel hinnapakkumise.

Võta meiega ühendust.

Võta palun meiega ühendust, kui Sul tekkis küsimusi või soovid hinnapakkumist.