E-poe valmistamine

Täisfunktsionaalse e-poe valmistamine toodete või teenuste müügiks

E-poe valmistamine

Võimalusterohke haldamise võimalusega täisfunktsionaalse e-poe valmistamine, mis võimaldab müüa kaupu ja teenuseid.
E-poes otsustab klient eelkõige disaini alusel, kas ta soovib e-poega lähemalt tutvust teha või mitte. Tänu suurele valmiskujunduste valikule saab püstitada väga atraktiivse e-poe. Tänu sellele puudub kujunduse loomisele kuluv lisaaeg ja raha. WordPress pakub mitmeid valmiskujundusi erinevatele tegevusvaldkondadele.
Võimalus on sisestada e-poodi soovitud arv tooteid erinevatelt tootjatelt ja tootekategooriaid täpselt nii palju kui on vaja.
E-poodi on võimalik seadistada ka mitmekeelseks. See muudab e-poe atraktiivseks võimalikult paljudele klientidele, kes kõnelevad ka mõnda teist keelt.
Loomulikult on ka võimalik e-poele seadistada erinevaid lisamooduleid, nagu enimmüüdud tooted, soodustooted, uued tooted, tootekategooriad, tootjad, maksemoodulid, tarnemoodulid jpm. Seda kõike vastavalt teie ootustele ja võimalustele.

Lahendus

Lahendus

Meie poolt valmistatud lahendusel on järgmised baasfunktsionaalsused: tellimuste haldus, toodete haldus, statistika. Lisaks on võimalus siduda pangalinke (Swedbank, SEB, Danskebank, LHV, Nordea) ja erinevaid tarnemooduleid nagu näiteks SmartPost, Omniva. E-poe valmistamine on otsimootorisõbralik ehk sellel on olemas SEO valmidus. Samuti on võimalik e-poele liidestada erinevaid lisamooduleid, kujundusi, sotsiaalmeedia vahendeid ja palju muud.

Platvorm

Platvorm

E-poe valmistamisel kasutame peamiselt WordPress platvormi, kuid omame ka kogemust teiste nagu Prestashop, Magento ja Opencart platvpormidele e-poodide valmistamisel.

Lisateenused

Lisateenused

Pakume soovi korral ka e-poe haldamise teenust nii meie poolt, kui ka teiste poolt loodud lahendustele. Lisaks registreerime soovi korral Sulle ka kodulehe aadressi ehk domeeni ja organiseerime lahendusele majutuse.

Kui olete huvitatud meie poolt pakutavast lahendusest, võtke meiega ühendust pannes kirja oma soovid võimalikult täpselt ning teeme Sulle esimesel võimalusel hinnapakkumise.

Võta meiega ühendust.

Võta palun meiega ühendust, kui Sul tekkis küsimusi või soovid hinnapakkumist.